Bal karnawałowy

Popołudnie i wieczór 8 lutego 2019r. w naszej szkole rozbrzmiewały karnawałową muzyką… - tak rozpoczęliśmy tegoroczne, zimowe  ferie. W rymach tanecznych melodii najpierw bawili się uczniowie klas 0-3 wraz ze swoimi wychowawcami i to w większości w  niezwykłych karnawałowych przebraniach. Od ilości i pomysłowości strojów można było dostać zawrotu głowy. Spośród uczestników, rodzice i nauczyciele, wyróżnili i nagrodzili słodkościami troje uczniów w najciekawszych przebraniach. Poza tańcami dzieci miały również do dyspozycji Panią Animatorkę, która z wielkim zaangażowaniem upiększała je malowidłami oraz tatuażami na twarzach i dłoniach.

Kiedy już się ściemniło swoją zabawę karnawałową rozpoczęli uczniowie klas 4-8. W trakcie balu mogli skorzystać z fotobudki i  wykonać - sobie indywidualne, bądź z kolegami/koleżankami – zdjęcia.

Zarówno Panią Animatorkę, jak i Fotobudkę zorganizowała Rada Rodziców.

Zaś bal do strony muzycznej poprowadzili charytatywnie sympatycy szkoły.

Rodzice każdej klasy przygotowali dla swoich dzieci poczęstunki w salach. W starszych klasach przeważały pizze. Zaś napoje dostarczyła Rada Rodziców.

Po balu, w końcu rozpoczęły się wyczekiwane przez wszystkich uczniów FERIE!