Wyjazd klas V na spektakl pt. „Mity greckie”

23 października 2018 r. uczniowie klas V obejrzeli w sali Ratusz w Zduńskiej Woli przedstawienie „Mity greckie” przygotowane przez Wrocławski Teatr IN- ART. Spektakl bardzo się młodzieży podobał. Greckie mity opowiedziane zostały z humorem i licznymi odniesieniami  do współczesności.  Nasi uczniowie oglądali przedstawienie  siedząc bardzo blisko sceny. Mogli dzięki temu uważnie przyjrzeć się  pomysłowym dekoracjom, ciekawym kostiumom i  grze aktorów. Na uwagę zasługiwał także oryginalny teatr cieni. Nowością dla uczniów było także to, że  aktorzy nawiązywali dialog z publicznością i dali niektórym osobom możliwość wystąpienia na prawdziwej scenie. 70 minut minęło nie wiadomo kiedy. Warto było wybrać się na to przedstawienie.

Agata Subczyńska