Kawiarenka charytatywna- podsumowanie

Kawiarenka charytatywna – podsumowanie

Drodzy rodzice, uczniowie, nauczyciele!

Bardzo dziękuję za ogromne zaangażowanie w przygotowanie kawiarenki charytatywnej dla Antosia – wasz odzew przerósł nasze najśmielsze oczekiwania i byliśmy szczerze wzruszeni waszymi otwartymi na potrzeby drugiego człowieka sercami.

Upieczonych zostało ponad 60 ciast plus wspaniałe kanapki, rogaliki, babeczki i muffinki!

A uczniowie okazali się świetnymi organizatorami i managerami całego przedsięwzięcia – im też serdecznie dziękuję za wszelką pomoc.

Kwota jaką zebraliśmy ze sprzedaży tych pyszności w obydwóch budynkach szkoły to 3082,30zł !!!!

Dodatkowo kilka osób wrzucało też pieniądze do puszki, w której przypuszczamy, że jest około 300zł.

Do puszki będzie można jeszcze dorzucać pieniądze w poniedziałek i wtorek.

Mobilizacja wielu szkół i instytucji w Pabianicach i okolicach przyczyniła się do tego, że jest realna szansa na uzbieranie całej kwoty i wyjazd Antosia z rodzicami na operację do USA oraz podanie odpowiedniego leku.

Jeszcze raz gorąco DZIĘKUJĘ .

Agata Subczyńska