Kawiarenka charytatywna

W najbliższy piątek 14 września 2018 r. w naszej szkole (w bibliotece szkolnej na Przylesiu oraz na I piętrze na Batorego) będzie zorganizowana w ramach klubu wolontariatu kawiarenka charytatywna, z której dochód przeznaczony będzie dla bardzo małego chłopca z Pabianic, który może całkowicie stracić wzrok z powodu nowotworu złośliwego.

(https://www.siepomaga.pl/ocalic-antosia)

Tylko pilne leczenie daje nadzieję na to, że 14-miesięczny Antoś nie stracił wzroku w jedynym widzącym oczku. Nowotwór zaatakował już drugie oko, siatkówczak nie chce dać za wygraną. Rodzice proszą o pomoc finansową, aby zdążyć na czas, by już 21 września stawić się w klinice w USA.

Agata Subczyńska