Powitanie wiosny

21 marca w naszej szkole odbyło się uroczyste powitanie wiosny . Uczniowie klasy II b zaprezentowali inscenizację pt. „Rok” urozmaiconą piosenkami „ Rok na karuzeli” oraz „ U zegarmistrza”. Następnie pierwszoklasiści wykonali ciekawe i barwne układy taneczne z wykorzystaniem szarf. Drugoklasiści wystąpili ponownie prezentując się w przebraniach zwierząt zwiastujących nadejście wiosny. Przedstawili  inscenizację pt. „Witamy wiosnę”. Wszyscy uczniowie klas młodszych wykonali prace plastyczne przedstawiające wiosenne kwiaty, którymi przyozdobili patio.

Emilia Stępień, Dorota Miksa