II Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Żyj z przyrodą w zgodzie”

13 kwietnia 2018r. odbył się w Szkole Podstawowej nr 4 w ZSO w Łasku – Kolumnie II Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Żyj z przyrodą w zgodzie”, w którym uczestniczyły  uczennice naszej szkoły. Emilka Artwik z klasy III c przygotowywana przez panią Bogusławę Janiszewską recytowała wiersz Jana Brzechwy „Chrząszcz”. Lila Glazer przygotowywana przez panią Małgorzatę Rędzikowską recytowała wiersz „Mali strażnicy przyrody” autor nieznany. Obie dziewczynki eqsequo zdobyły pierwsze miejsce w kategorii klas III-IV. Otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz dużo nagród rzeczowych.

Bogusława Janiszewska