Wycieczka rowerowa kl. 5 b

W dniu 28 09 2017 roku  odbyła się wycieczka rowerowa klasy 5b. Podzieliliśmy się na dwie grupy chłopaki i dziewczyny. Najpierw pojechaliśmy do Baryczy .Po drodze widzieliśmy piękne widoki Stary Młyn wyglądał pięknie a zbiornik wodny równie cudowny. Po obejrzeniu młynu w Baryczy , jechaliśmy przez piękne lasy nawet zbieraliśmy grzyby. Kiedy dojechaliśmy do Stawów na Grobli widzieliśmy Młyn Talar. Jest on bardzo stary i był dużo razy odnawiany .Następnie zobaczyliśmy Stawy Guzickiego. Po niedługim czasie byliśmy już w Teodorach I co było tam fajnego to to, że zjeżdżaliśmy z wiaduktu na rowerach. Była to świetna zabawa. I po chwili byliśmy już w szkole. Wycieczka była super i przejechaliśmy 25 km.

Anita Tyszko