Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016

24 czerwca 2010 r. o godz.9.00 miała miejsce uroczysta akademia z okazji zakończenia  roku szkolnego 2015/2016 dla klas 0 – III. Najlepsi wśród trzecioklasistów otrzymali odznaki wzorowego ucznia.

W roztańczonej i rozśpiewanej części artystycznej dzieci żegnały się z minionym rokiem szkolnym.

O godz.11.00. odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego dla klas IV - VI oraz pożegnanie klas szóstych.

W krótkim przemówieniu   Pani Dyrektor szkoły Kamila Prawicka podsumowała miniony rok pod względem osiągnięć uczniów w różnych konkursach, zawodach sportowych. Podkreśliła również fakt, że szóstoklasiści rewelacyjnie wypadli podczas sprawdzianu kończącego  szkołę podstawową.

Uczniom klas szóstych uroczyście wręczono świadectwa oraz nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców.

Uczeń klasy VIa Norbert Szymczyk otrzymał nagrodę specjalną dyrektora szkoły.

W symboliczny sposób rozwiązano społeczność uczniowską klas szóstych, która została zawiązana sześć lat temu podczas pasowania dzieci w pierwszej klasie .

Pani Dyrektor podziękowała wszystkim nauczycielom za wytężoną pracę, dzieciom i rodzicom gratulowała  wysokich wyników i wszystkim życzyła udanych wakacji. Do tych życzeń i podziękowań przyłączyła się również Rada Rodziców.

Następnie szóstoklasiści poprzez krótką część artystyczną pożegnali się z nauczycielami i uczniami naszej szkoły. W oczach jednych i drugich pojawiły się łzy wzruszenia…