Klasa III b i III c na wycieczce w Bałtowie

Dnia 30 maja br. uczniowie klasy III b i III c wybrali się na wycieczkę do Parku Jurajskiego w Bałtowie. Na terenie Parku znajduje się ponad 100 modeli dinozaurów i innych prehistorycznych stworzeń. Park zwiedzili poruszając się wzdłuż ścieżki dydaktycznej, która jest podzielona na poszczególne okresy geologiczne. Następnie podziwiali eksponaty zgromadzone w Muzeum Jurajskim. Uczestniczyli w seansie przygotowanym w Oceanarium Prehistorycznym 3 D. Potem udali się na wyprawę po skarb – ślad dinozaura pozostawiony w Żydowskim Jarze. Spacer w tym wąwozie został zorganizowany w formie questingu. W czasie przejażdżki schoolbusem trzecioklasiści podziwiali zwierzęta zgromadzone na terenie Zwierzyńca Bałtowskiego. Mieli możliwość uczestniczyć w niezwykłej podróży przedstawionej w technologii 5D podczas projekcji filmu „ Niezwykła otchłań”. Na koniec uczestnicy wycieczki spędzili miło czas w Parku Rozrywki.