IIIc na uroczystej gali podsumowania konkursów zorganizowanych przez WFOŚIGW w Łodzi

Dnia 15 grudnia 2015 r. uczniowie klasy III c mieli przyjemność uczestniczyć w uroczystej gali podsumowania konkursów zorganizowanych przez WFOŚIGW w Łodzi w 2015 roku . Były to następujące konkursy: II edycja Konkursu „EkoAktywni”, II edycja Konkursu „Ekologiczny magister i doktor”, V edycja Konkursu „Ekobelfry” za rok szkolny 2014/2015.

Wyróżnienie w konkursie „Ekobelfry” otrzymała wychowawczyni klasy III c. Galę zorganizowaną w Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi uświetniły pokazy mody ekologicznej w wykonaniu uczniów i przedszkolaków.

Po uroczystości uczniowie udali się do Exsperymentarium, gdzie uczestniczyli w zajęciach warsztatowych. Mieli możliwość samodzielnego zgłębiania wiedzy w czasie korzystania z wielu eksponatów i interaktywnych stanowisk. Kolejną atrakcją była wizyta w kinie Cinema City. Uczniowie obejrzeli najnowszy film „ Dobry Dinozaur” w projekcji 3D.

Na koniec trzecioklasiści odbyli krótki spacer po świątecznie ozdobionym i rozświetlonym Rynku Manufaktury.