Klasa IIe uczestniczyła w Policyjnej Akademii Bezpieczeństwa

W ramach programu prewencyjnego " Policyjna Akademia Bezpieczeństwa"- 13 października 2015r. w hali sportowej Publicznego Gimnazjum nr2 odbyła się X edycja Konkursu Sprawności Fizycznej oraz Wiedzy o Bezpieczeństwie organizowanym przez Komendę Powiatową Policji w Łasku. Dwuosobowe drużyny ze szkół powiatu łaskiego rozpoczęły rywalizację od pisemnego testu z wiedzy na temat bezpieczeństwa, następnie zawodnicy pod okiem czujnych policjantów pokonywali tor przeszkód wykazując się zręcznością i sprawnością fizyczną. Uczniowie z klasy IIe- Zuzanna Młynarczyk i Kuba Malinowski zajęli zaszczytne drugie miejsce. Natomiast wszyscy uczniowie z klasy wygrali konkurs na najlepszego kibica. Policja ufundowała również wspaniałe nagrody.