Wizyta ratownika medycznego w klasie I e

Klasa I e w dniu 20 maja miała wspaniałe spotkanie . Zajęcia poprowadził zaproszony gość- ratownik medyczny. Uczniowie dowiedzieli się jak należy udzielić pierwszej pomocy osobie, która uległa wypadkowi. Ratownik w ciekawy sposób opowiadał dzieciom co robić, kiedy osoba jest nieprzytomna. Każdy uczeń na fantomie uczył się  i wykonywał sztuczne oddychanie. Uczniowie  ciekawi byli również w co  wyposażony jest  plecak medyczny. Ratownik  demonstrował poszczególne elementy plecaka i opowiadał do czego służą dane przedmioty. Spotkanie z ratownikiem medycznym sprawiło dzieciom wielką radość oraz  uczniowie nabyli bardzo dużo wiadomości, które na pewno przydadzą im się w życiu codziennym. Pytaniom zadawanym  ratownikowi nie było końca.....