Sukces „Piątki” w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji w Języku Angielskim.

Dnia 10 kwietnia 2015 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji w Języku Angielskim, który odbył się w Szkole Podstawowej  im. Janusza Korczaka w Okupie. Do rywalizacji stanęli uczniowie ze szkół podstawowych z Łasku, Łopatek, Buczku, Bałucza, Wiewiórczyna, Czestkowa oraz Okupa. Uczestnicy recytowali w dwóch kategoriach wiekowych: I-III, IV-VI. Nasi uczniowie godnie reprezentowali szkołę. W kategorii klas młodszych uczeń klasy Ia – Wiktor Nowak zdobył II miejsce (ucznia przygotowywała p. Anna Głuszak). W kategorii klas starszych I miejsce zajął (podobnie jak przed rokiem) Szymon Binek z klasy Vb. Jego koleżanka – Sonia Możdżeń otrzymała wyróżnienie. Uczniów przygotowywała p. Aleksandra Wudarczyk. Naszym laureatom serdecznie gratulujemy, tym bardziej, że poziom konkursu z roku na rok jest coraz wyższy. Życzymy dalszych sukcesów!