Konkurs małych przedsiębiorców w klasie I e i IIc

Klasa I e i IIc w ramach projektu "Szkoły kreatywnych umysłów" przystąpiła do konkursu "Przedsiębiorczość widziana oczami dziecka". Klasa Ie zaplanowała wycieczkę do Torunia. W pracy uwzględniono następujące zagadnienia: miejsce planowanego wyjazdu i uzasadnienie wyboru , krótki program wyjazdu edukacyjnego,  sposób dotarcia do punktu docelowego, uzasadnienie wyboru środku transportu. Ustalono listę atrakcji turystycznych.  Opracowano cele kształcące, poznawcze i wychowawcze związane z realizacją programu wyjazdu edukacyjnego. Wyliczono również wstępny kosztorys wyjazdu edukacyjnego. Wykonano  także prace plastyczne związane z Toruniem. Klasa II  c już po raz drugi przystąpiła do konkursu .Tym razem  zaplanowano i  opracowano wycieczkę do Uniejowa, Jeziorska oraz zwiedzanie zoo w Borysewie. Mamy nadzieję, że nasze wypracowane materiały spodobają się komisji konkursowej w Kielcach.