„Bajki o smoku, królu, królewnie, rycerzu i … nie zgadniecie o kim jeszcze?”

Uczniowie klasy II c uczestniczący w projekcie „ Szkoły kreatywnych umysłów” przygotowali przedstawienie kukiełkowe dla kolegów i koleżanek z klas 0- III . Do przedstawienia wybrali scenariusz „Bajki o smoku, królu, królewnie, rycerzu i … nie zgadniecie o kim jeszcze?”. W czasie zajęć projektowych dzieci poszerzyły wiedzę na temat pracy osób zaangażowanych w organizację przedstawienia teatralnego oraz bogaciły słownictwo związane z teatrem. Zapoznały się ze scenariuszem , popisywały się umiejętnością czytania z podziałem na role, dokonały przydziału ról. Wykazały się pomysłowością i zdolnościami plastycznymi, technicznymi, muzycznymi podczas przygotowywania kukiełek, sceny, scenografii, oprawy muzycznej. Uczniowie wykazali się umiejętnością  prezentowania własnych dokonań przed zgromadzoną publicznością .