Wielki Sukces na Sejmiku Samorządów Uczniowskich

25 lutego 2015 r. uczniowie z naszego samorządu szkolnego wzięli udział w VIII edycji Sejmiku Samorządów Uczniowskich zorganizowanej przez Szkołę Podstawową im. Wojska Polskiego w Wiewiórczynie. Naszą szkołę reprezentował samorząd uczniowski klasy IVa w składzie:

Zuzanna Kurbiel, Alicja Frątczak, Zuzanna Psujek, Pola Wawrzyniak oraz Wiktor Durys wraz z opiekunem samorządu szkolnego Ewą Bednarek.

Tym razem sejmik odbył się w Nadleśnictwie Kolumna, a temat przewodni spotkania brzmiał: „Dlaczego polskie lasy chorują?”. Mieliśmy przyjemność wysłuchania oraz obejrzenia prezentacji multimedialnej przygotowanej przez pana Bartosza Perza – Sekretarza Nadleśnictwa Kolumna. Kolejnym punktem w harmonogramie Sejmiku była prezentacja szkół. Wszyscy uczniowie byli wspaniale przygotowani. Został rozstrzygnięty konkurs, w którym 1 miejsce zajęli uczniowie reprezentujący naszą szkołę. Otrzymaliśmy podziękowanie, nagrodę książkową - album o ptakach, którą przekazaliśmy do biblioteki szkolnej oraz książki dla każdego uczestnika.

Cieszymy się, że udało nam się godnie zaprezentować naszą szkołę i zająć najwyższe miejsce w konkursie.

Tegoroczny sejmik był bardzo ciekawy i świetnie przygotowany. Chętnie weźmiemy udział w kolejnym.