Dzień Pluszowego Misia

O tym, jak ważną rolę w życiu odegrał pluszowy miś, przekonał się pewnie każdy  z nas, kiedy był dzieckiem. Niejednokrotnie w chwilach smutku przytulaliśmy się ( oprócz mamy)do naszej mięciutkiej zabawki, aby choć na chwilę poprawić sobie nastrój. Już od przeszło stu lat pluszowy miś jest przy nas.

Dnia 25 listopada 2014 roku w naszej szkole klasy II c i III b  zorganizowały Dzień Misia. Uczniowie klas młodszych przebrani za bajkowe postaci przyszli do szkoły wraz ze swoimipluszowymiprzyjaciółmi i chętnie obejrzeli krótką inscenizację „ Kochamy niedźwiadki” oraz  film o Misiu Uszatku. Imprezę uatrakcyjniły także wesołe piosenki,  tańce integracyjne i  zajęcia plastyczne, na których uczniowie wykonali różnorodną techniką sylwety ukochanych pluszaków. Prace plastyczne przyozdobiły patio szkoły. Na zakończenie uczniowie klasy III b wraz ze swoimi ulubieńcami pozowali do zdjęcia grupowego.