V Rejonowy Konkurs Języka Angielskiego

Dnia 11 stycznia 2010r  uczniowie klas piątych i szóstych wzięli udział w V Rejonowym Konkursie Języka Angielskiego. Konkurs składał się z dwóch  etapów: szkolnego oraz rejonowego (część pisemna i ustna).

W etapie szkolnym wzięło udział 35 osób, w tym 18 osób z klas V i 17 osób z klas VI. Najlepsze wyniki osiągnęło 7 uczniów:

1. Jakub Stolarek z kl. VI b - 94 pkt

2. Karolina Lipowska z kl. VI c - 93 pkt

3. Mikołaj Kalinowski z kl. VI c - 80 pkt

4. Emil Bulzacki z kl. VI a -

5. Michał Sobotkowski z kl. VI a -

6. Weronika Karolak z kl. VI c - 78 pkt

7. Anita Sobczak z kl. VI b - 71 pkt

Uczniowie ci przeszli do części pisemnej etapu rejonowego, która odbyła się dnia 16 kwietnia 2010r w Szkole Podstawowej Nr.2 w Zduńskiej Woli. Dwóch uczniów uzyskało największą ilość punktów spośród wszystkich uczestników. Byli to:

Karolina Lipowska z kl. VI c -        80 pkt

Jakub Stolarek z kl. VI b                 -        77 pkt

Uczniowie zmierzyli się w ostatnim, ustnym etapie konkursu, który miał miejsce 21 maja 2010r w SP Nr.2 w Zduńskiej Woli. Uzyskali największą ilość  punktów i tym samym zostali laureatami V Rejonowego Konkursu j.angielskiego.

I miejsce Karolina Lipowska  -        48 pkt

II miejsce Jakub Stolarek        -        42 pkt

Dnia 14 czerwca odbyło się uroczyste rozdanie nagród oraz wręczenie dyplomów w WODN w Sieradzu.