Rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014

Szybko minęło piękne, słoneczne lato, a my po wakacjach wróciliśmy do szkoły. Z uśmiechem na opalonych twarzach przywitaliśmy 2 września dawno niewidzianych kolegów i panie nauczycielki. Dyrektor szkoły- pani Kamila Prawicka serdecznie powitała zgromadzoną w patio szkolną społeczność, informując uczniów o zasadach pracy w nowym roku szkolnym i życząc wszystkim owocnej pracy. Uroczystość inauguracji nowego roku szkolnego zaszczycił swą obecnością Burmistrz Łasku- pan Gabriel Szkudlarek. Akademię zakończyło kabaretowe przedstawienie przygotowane przez klasy piąte wraz z wychowawczyniami- panią Jolantą Kuliberdą i panią Justyną Plisiecką. Oprawą muzyczną spektaklu zajęła się pani Anna Kaczmarkiewicz.