Klasy III b i III c z wycieczką w stolicy

Dnia 23.X.2012r. uczniowie klasy III b i III c z wychowawczyniami  wybrali się na jednodniową wycieczkę do Warszawy. Zwiedzanie rozpoczęliśmy na Placu Marszałka Piłsudskiego, gdzie widzieliśmy Grób Nieznanego Żołnierza, słuchaliśmy muzyki korzystając z multimedialnej Ławeczki Chopina, podziwialiśmy Ogród Saski z piękną XIX - wieczną fontanną. Następnie odbyliśmy spacer po Starym Mieście, widzieliśmy Plac Zamkowy, Zamek Królewski, Kolumnę Zygmunta, Rynek Starego Miasta, Syrenkę Warszawską, Barbakan, mury obronne, pomnik Małego Powstańca, pomnik Jana Kilińskiego. Potem udaliśmy się do nowoczesnego Centrum Nauki Kopernik, gdzie mogliśmy samodzielnie uczyć się i poznawać świat poprzez korzystanie ze zgromadzonych tam urządzeń i eksponatów. Z zainteresowaniem obejrzeliśmy Teatr Robotyczny oraz muzyczną wystawę interaktywną Wszystko Gra. Na koniec udaliśmy się do planetarium, w którym obejrzeliśmy bardzo ciekawy pokaz pt. „Trzeci wymiar życia w 3D”. Wycieczka była interesująca i pełna wrażeń.