Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym

Dnia 2O kwietnia 2010 roku nasza szkoła wzięła kolejny raz udział w konkursie „Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym". Uczestniczyło w nim dziewięć szkół podstawowych z powiatu łaskiego, każda z nich miała za zadanie wytypować trzyosobową drużynę. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy VI a: Eryk Chwiałkowski, Jakub Ratajczyk i Wojciech Pieniążek. Zawodnicy musieli wykazać się znajomością przepisów ruchu drogowego, rozwiązując test jednokrotnego wyboru. Następnie każda drużyna miała za zadanie  przejechać rowerem przez tor przeszkód. Po podliczeniu punktacji, po części pisemnej i praktycznej, w kwalifikacji indywidualnej uczeń naszej szkoły Eryk Chwiałkowski zajął III, natomiast  w kwalifikacji drużynowej nasza szkoła uzyskała I miejsce i tym samym zaklasyfikowała się do finału wojewódzkiego. Uczniowie zostali przygotowani przez panią Agatę Pierzchalską.