Czytelnicy Roku 2019/2020

Na początku roku szkolnego 2019/2020  podobnie jak w poprzednim roku szkolnym,  biblioteka szkolna ogłosiła konkurs  czytelniczy pod hasłem „Czytelnik Roku”.

Po pierwszym semestrze w gablocie biblioteki przedstawiony został aktualny ranking czytelnictwa , zachęcający do rywalizacji.

Uczniowie mogli zapoznać się ze statystyką wypożyczeń poszczególnych klas i uczniów,  którzy mają najwięcej przeczytanych książek.

Na koniec roku podsumowano statystykę wypożyczeń.

Czytelnicy, którzy wykazali się największą liczbą wypożyczeń z biblioteki szkolnej , otrzymali dyplomy i nagrody.

Tytuł  „Czytelnika Roku” otrzymali: Weronika Kluczyńska z kl.IIc, Wiktoria Wesołowska z kl. IIIc  i Michał Bulzacki z kl.IId.  W kategorii klas pierwszych „Czytelnikiem Roku”  została uczennica kl. Ia Maja Drożdż.