Miś Unijek

W czerwcu 2009 roku Pani Jolanta Topor - nauczycielka plastyki przygotowała uczniów naszej szkoły do konkursu plastycznego ogłoszonego przez Urząd Marszałkowski woj. łódzkiego. Tematem konkursu było zaprojektowanie i nazwanie maskotki dla regionalnego programu operacyjnego woj. łódzkiego na lata 2007 - 2013. Komisja w protokole z dnia 24.06.2009 roku bardzo wysoko oceniła prace uczniów naszej szkoły za jakość prac, zgodność z tematyką konkursu, poszanowanie praw autorskich, oryginalność projektów. Nasza szkoła otrzymała I nagrodę dla „placówki", która nadesłała najwięcej prac spełniających wymogi formalne konkursu (26 prac). Również I nagrodę w kategorii szkół podstawowych otrzymała Dagmara Stankiewicz z klasy IV c. Komisja postanowiła przyznać wyróżnienie za estetykę prac i poprawne zastosowanie zasad wizualizacji barw województwa łódzkiego i pomysłowość. Wyróżnienie zdobyła Aleksandra Jabłońska z klasy VI a.