KONKURS WIEDZY O ZDROWIU DLA UCZNIÓW Z SPE

Dnia 02.03.2020r. w naszej szkole odbył się KONKURS WIEDZY O ZDROWIU DLA UCZNIÓW Z SPE. Celem nadrzędnym konkursu była integracja uczniów oraz kształtowanie wśród nich postawy prozdrowotnej i zdrowego stylu życia.

Uczniowie pod opieką swoich nauczycieli rozwiązywali quizy, układali puzzle, rozpoznawali za pomocą zmysłu dotyku owoce i warzywa. Wśród licznych konkurencji nie zabrakło pytań dotyczących zdrowia, higieny i aktywności fizycznej, na które uczniowie odpowiedzieli bezbłędnie. Wykazali się dobrą kondycją oraz koordynacją ruchową, pokonując tor przeszkód. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, medale i nagrody.

Dziękuję bardzo Pani dyrektor, nauczycielom i uczniom za zaangażowanie i super zabawę.

Magdalena Sokołowska