Dzień Edukacji Narodowej.Pasowanie na ucznia.

Dnia 11 października 2019 r.  odbyła się uroczystość pasowania uczniów klas pierwszych. Pani dyrektor  Agata Subczyńska powitała uczniów, nauczycieli, zgromadzonych licznie rodziców oraz zaproszonych  na tę uroczystość gości  Naczelnika Wydziału Oświaty Kultury Promocji i Spraw Społecznych w Łasku panią Jadwigę Kurkowską, poprzednich dyrektorów szkoły panią  Kamilę Prawicką i pana Wojciecha Nowakowskiego, przewodniczącą Rady Rodziców panią Karolinę Sabelę Sędzicką oraz księdza proboszcza Jarosława Wojtalę.

Uczniowie w części artystycznej zaprezentowali zdobyte  umiejętności: wygłaszanie wierszy i  śpiewanie piosenek. Następnie odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie na ucznia naszej szkoły oraz symboliczne  zawiązanie kwiatów przygotowanych przez dzieci, jako przyjęcie ich i związanie ze społecznością szkolną. Na koniec w tańcu nowoczesnym zaprezentowały się uczennice klas piątych.

Emilia Stępień