„Global village – Globalna wioska”

Uczniowie kl II c wzięli udział w projekcie edukacyjnym pt. „Global village – Globalna wioska”, którego głównym celem było koncentrowanie się na pokazywaniu różnorodności świata, kultur oraz zróżnicowanych warunków życia na świecie. Nasi uczniowie zaprezentowali Grecję, przygotowując kilka ciekawostek ja jej temat. Uczniowie zaprezentowali charakterystyczne dla kraju stroje. Przybliżyli nam kulturę Starożytnej Grecji oraz typową potrawę, którą był przepis na sałatkę grecką.

Wychowawczynie mgr Joanna Majcherczyk

i mgr Magdalena Sokołowska