Konkurs na Plakat - Mediacje

Serdecznie zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie organizowanym przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Zadanie konkursowe polega na stworzeniu PLAKATU PROMUJĄCEGO MEDIACJĘ I MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ MEDIACJI 2024.
Zadanie konkursowe polega na stworzeniu plakatu o tematyce związanej z mediacją – jedną z alternatywnych metod rozwiązywania sporów.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody:

tablet, zegarki typu Smartwatch, słuchawki bezprzewodowe, głośniki bezprzewodowe, dyplomy oraz zaproszenie na spotkanie w Ministerstwie Sprawiedliwości.

Prace, wraz z załącznikami, należy przesyłać w formie elektronicznej do dnia 09 CZERWCA 2024 R. a adres e-mail: konkurs.mediacja@ms.gov.pl

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 18 WRZEŚNIA 2024 R.

Więcej szczegółów znajduje się na stronie konkursu pod linkiem Konkurs na plakat promujący Międzynarodowy Dzień Mediacji 2024 - Ministerstwo Sprawiedliwości - Portal Gov.pl (www.gov.pl)