Dzień Życzliwości i Pozdrowień :)

21 listopada br. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Życzliwości i Pozdrowień, czyli dzień dobrych uczynków i pozytywnych emocji.

Samorząd Uczniowski włączając się do akcji zorganizował Pocztę Życzliwości i Pozdrowień oraz  kawiarenkę ze słodkościami i ciepłą herbatą. Tego dnia w szkole zakwitł  ŻÓŁTY KOLOR ŻYCZLIWOŚCI - uczniowie ubrali się na żółto lub mieli elementy garderoby w tym kolorze. Aby podkreślić wyjątkowość tego święta, udekorowano także drzwi sal lekcyjnych żółtymi uśmiechniętymi buźkami.  Na I piętrze, w bibliotecznej gablocie, przygotowano gazetkę z afirmacjami na temat wzajemnej życzliwości i szacunku, a  uczniowie, na specjalnie przygotowanej tablicy, wypisywali, z czym kojarzy się im Życzliwość :)

To był pozytywny dzień, pełen dobrych uczynków i pozytywnych emocji .

Pamiętajmy, że należy być życzliwym nie tylko w święta, ale również na co dzień, ponieważ warto jest traktować innych tak, jakbyśmy sami chcieli być taktowani.

.