Wyniki egzaminu ósmoklasisty - informacje

Drodzy Ósmoklasiści! Przypominamy, że dziś, 3 lipca br. zostaną ogłoszone wyniki egzaminu ósmoklasisty w systemie elektronicznym ZIU na indywidualnych kontach uczniów.
Jak sprawdzić wyniki w systemie ZIU krok po kroku?

1. Logujemy się w systemie ZIU: https://ziu.gov.pl/login
(UWAGA! informacje będą dostępne od 3 lipca 2023 r. od godz. 10.00)

2. W polach: „login” i „hasło” wprowadzamy dane podane wcześniej przez dyrektora szkoły (znajdują się w teczkach przekazanych wraz z dokumentami na zakończeniu roku szkolnego).

3. Po zalogowaniu należy wybrać egzamin i kliknąć pole z jego nazwą, np. „egzamin ósmoklasisty”.

4. W tym momencie powinny się pokazać procentowe wyniki egzaminu. Chcąc sprawdzić poprawne i niepoprawne odpowiedzi, należy wybrać egzamin z danego przedmiotu.

UWAGA! Wydanie zdającym ZAŚWIADCZEŃ odbędzie się 6 lipca 2023 r. (czwartek) od godz. 12:00 w sekretariacie szkoły przy ul. Szkolnej 1