Powiatowy Turniej Szachów Szybkich w ramach projektu "Na Przylesiu jest EKSTRA: ekologicznie, kreatywnie, sportowo, turystycznie, regionalnie, aktywnie".

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół podstawowych pow. łaskiego do udziału w turnieju szachowym.

Szczegóły w regulaminie.

Uwaga! Zgłoszenia uczniów naszej szkoły przyjmowane są w bibliotece szkolnej (klasy 1-5 w budynku szkoły przy ul. Szkolnej 1, kl. 6-8 w budynku przy ul. "Inki").

Turniej organizowany jest w ramach projektu "Na Przylesiu jest EKSTRA: ekologicznie, kreatywnie, sportowo, turystycznie, regionalnie, aktywnie". Projekt realizowany przez Szkołę Podstawową nr 5 im. Mikołaja Kopernika w Łasku sfinansowano ze środków Fundacji ORLEN w ramach programu „Moje miejsce na Ziemi!”