Rajd rowerowy w ramach projektu "Na Przylesiu jest EKSTRA: ekologicznie, kreatywnie, sportowo, turystycznie, regionalnie, aktywnie".

Zapraszamy na rajd rowerowy, który odbędzie się 29 kwietnia br. (sobota).  Początek wycieczki przy Szkole Podstawowej nr 5 w Łasku, ul. Szkolna 1. Trasa obejmuje 20-kilometrowy odcinek:  Łask-Rokitnica-Talar-Barycz-Łask. Po drodze przystanki na pogawędki krajoznawcze. Zakończenie rajdu wspólnym ogniskiem na CSIR w Łasku ( prowiant zapewniony).

Ważne! Uczestnik rajdu powinien mieć sprawny technicznie rower, który zapewni bezawaryjną jazdę po trasie rajdu. Rower powinien posiadać wyposażenie zgodnie z przepisami o Ruchu Drogowym, a w szczególności: sprawne hamulce, światło z przodu i z tyłu oraz sygnał dźwiękowy. Wskazane posiadanie kasku.

Rajd rowerowy organizowany jest w ramach projektu "Na Przylesiu jest EKSTRA: ekologicznie, kreatywnie, sportowo, turystycznie, regionalnie, aktywnie". Projekt realizowany przez Szkołę Podstawową nr 5 im. Mikołaja Kopernika w Łasku sfinansowano ze środków Fundacji ORLEN w ramach programu „Moje miejsce na Ziemi!”