Zbiórka elektrośmieci

Drodzy Uczniowie i Rodzice!

Nasza szkoła przystąpiła do projektu “Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”. Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami. W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma bon, który wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci materiałów biurowych.Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci.

Do akcji szkolnej mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które oddadzą zużyty sprzęt na rzecz wybranej szkoły.
Im więcej sprzętu uzbieramy, tym wyższy bon otrzymamy!

➡️Termin akcji: 25.03 - 20.04.2023 r.

➡️Miejsce akcji:
Miejsca będą oznaczone:
-duże gabaryty ➡️ ul. Szkolna - za bramą na zjeździe koło koszy (pod stołówką)
-małe gabaryty:
    ul. Szkolna - we wnęce na prawo od wejścia do szatni
    ul. Inki - na zew. pod zadaszeniem przy wejściu do łącznika na salę gimnastyczną

ZBIERAMY: KOMPUTERY, DRUKARKI, MONITORY, TELEFONY, SPRZĘT RTV I AGD, BATERIE, AKUMULATORY, KABLE, TUSZE ATRAMENTOWE, ITP.

NIE ODBIERAMY TONERÓW I ŚWIETLÓWEK!

Partnerzy akcji:
Operatorem Akcji jest Green Office Ecologic Spółka z o.o.