Nabór na stanowisko Asystenta Ucznia ze Specjalnymi Potrzebami Edukacyjnymi (ASPE)

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Mikołaja Kopernika w Łasku przeprowadza rekrutację kandydatki/kandydata na stanowisko asystenta ucznia ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi (ASPE).

Profil kompetencyjny ASPE – wykształcenie i wymagania niezbędne:
a. wykształcenie co najmniej średnie lub średnie branżowe,
b. zaświadczenie o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego,
c. posiadanie aktualnych badań SANEPID,
d. dobry stan zdrowia umożliwiający wykonywanie czynności fizycznych, silnie obciążających układ ruchowy,
e. znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym.

Zatrudnienie nastąpi w momencie otrzymania przez szkołę grantu z projektu “Asystent ucznia o specjalnych potrzebach edukacyjnych- pilotaż” wdrażanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 Oś Priorytetowa 2, Działanie 2.10.

Projekt realizowany jest przez Fundację Edukacyjną ODiTK w partnerstwie ze Stowarzyszeniem „Sztuka Włączania”, Fundacją Fundusz Współpracy oraz  Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.

Przewidywany czas zatrudnienia 1.06.2022 r. - 31.03.2023 r.

Szczegóły pod nr telefonu 43 676 10 23