Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

26 czerwca 2020 r. zakończyliśmy rok szkolny 2019/2020.

Uroczyste rozdanie świadectw odbywało się od godziny 8.00 w trzech miejsach jednocześnie.

Uczniowie klas 1-3 odbierali świadectwa oraz nagrody od Rady Rodziców na dziedzińcu przed szkołą. Uczniowie klas 4a-6a na dziedzińcu wewnętrznym przy ul. Szkolnej a klasy 6b-8b w sali gimnastycznej w budynku przy ulicy Inki-Danuty Siedzikówny.

Uroczyste zakończenie roku oraz pożegnanie klas ósmych, podczas którego uczniowie przekazali sztandar, odebrali świadectwa i nagrody, również od Rady Rodziców, rozwiązali społeczność szkolną w obecności zaproszonych gości, Rady Pedagogicznej oraz rodziców rozpoczęło się o godzinie 14.00.

(https://youtu.be/UFHa92xbESY)

Tego dnia pożegnaliśmy nie tylko ósmoklasistów. Panie Wiesława Jóźwik i Mariola Farny odeszły na zasłużoną emeryturę.

Życzymy wszystkim dobrych i bezpiecznych wakacji. Mamy nadzieję spotkać się we wrześniu w murach szkoły.