ZAWODY SPORTOWE W RAMACH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

ZAWODY SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

W RAMACH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Nauczyciele wychowania fizycznego przygotowujący uczniów:

Joanna Młynarczyk, Anita Tyszko, Anna Gawlik

22.09.2016r. na stadionie Centrum Sportu i Rekreacji w Łasku odbyły się zawody sportowe – Indywidualne Biegi Przełajowe. Szkołę Podstawową nr5 w Łasku reprezentowali uczniowie w składzie:

Julia Adam, Patrycja Cepowska, Marcelina Gajda, Julia Hajdukiewicz,

Julia Janecka, Weronika Kuchciak, Aleksandra Miksa, Nadia Piechota,

Nina Piechota, Maja Tyluś, Marianna Wyszomierska,

Eryk Pokorski, Oskar Stasiak, Mateusz Szelecki, Kajetan Szczepański,

Oskar Kamiński, Michał Jochymczak, Kamil Kołodziejczyk, Igor Tosik,

Maciej Janeczek, Kamil Duraj.

Dziewczęta zespołowo zajęły I miejsce w powiecie.

Chłopcy zespołowo zajęli I miejsce w powiecie.

Julia Adam, Oskar Stasiak i Eryk Pokorski awansowali do zawodów wojewódzkich.

18.10.2016r. na stadionie CSiR odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas IV-VI.

Julia Adam, Nadia Białek, Weronika Borowska, Kinga Frątczak, Marcelina Gajda, Zuzanna Gorządek, Julia Janecka, Martyna Kubiak, Weronika Kuchciak, Nadia Piechota, Roksana Rygielska, Natalia Sałagacka, Sylwia Sowińska, Wiktoria Stępień, Maja Tyluś, Marianna Wyszomierska,

Jakub Czapski, Kacper Janeczek, Michał Jochymczak, Oskar Kamieński, Adrian Kuźniak, Kacper Piasecki, Marcel Piszczała, Eryk Pokorski, Stanisław Rusiecki, Oskar Stasiak, Dawid Szczepański, Mateusz Szelecki, Igor Tosik, Gracjan Tyluś

Sztafeta dziewcząt zajęła II miejsce w powiecie.

Sztafeta chłopców zajęla II miejsce w powiecie.

03.11.2016r. na Pływalni w Łasku odbyły drużynowe zawody pływackie. SP5 w Łasku reprezentowali uczniowie klas III- VI.

Dziewczęta: Julia Adam, Martyna Dregier, Julia Janecka, Justyna Jarczyńska, Gabriela Jarzyńska, Weronika Kuchciak, Otylia Lipowska, Oliwia Łakomiak, Zuzanna Młynarczyk, Adrianna Mosińska, Lena Pietrzak, Klaudia Rosińska, Wiktoria Rusiecka, Julia Syska, Marianna Wyszomierska.

Chłopcy: Jakub Jaryszek, Wiktor Nowak, Mikołaj Sędzicki, Adam Badziak, Jan Dąbrowa, Rafał Karczmarek, Kacper Kopijas, Adrian Kuźniak, Paweł Masztalerz, Adrian Piekarz, Marcel Piszczała, Stanisław Rusiecki, Bartosz Socha, Mateusz Szeleczki, Igor Tosik, Gracjan Tyluś.

Sztafeta dziewcząt zajęła I miejsce w powiecie.

Sztafeta chłopców zajęla I miejsce w powiecie.

08.11.2016r. w Sędziejowicach odbyły się powiatowe zawody w

mini piłkę ręczną. Szkołę Podstawową nr5 w Łasku reprezentowali chłopcy w składzie:

Mirosław Chojnicki, Kacper Janeczek, Bartłomiej Jędrzejczyk, Rafał Karczmarek, Kacper Kopijas, Bartłomiej Kurbiel, Adrian Piekarz, Eryk Pokorski, Oskar Stasiak, Mateusz Szeleczki, Dawid Urbaniak.

Chłopcy zajęli I miejsce w powiecie w minipiłkę ręczną.