Światowy Dzień Pluszowego Misia w 0b

W dniu 24.11.2016r. przedszkolaki z grupy 0b aktywnie włączyły się w organizowany w naszej szkole Światowy Dzień Pluszowego Misia. Rodzice zadbali o piękne stroje oraz bogatą scenerię w klasie. Tego dnia każde dziecko przyszło do szkoły ze swoim małym lub dużym przyjacielem –  Misiem.  Każdy był piękny i wyjątkowy. Uroczysty dzień rozpoczął się od dekorowania piernikowych misiów, które upiekła mama Tymka. Kolejnym, wzbudzającym ogromne emocje, zadaniem był występ przed klasami pierwszymi, zerówką i 3 latkami. Mali artyści bez pomyłek recytowali wiersze, śpiewali piosenki, tańczyli oraz zadawali zagadki przybyłym gościom. Swoją obecnością zaszczyciła nas pani dyrektor. Gośćmi specjalnymi w tym dniu byli rodzice, rodzeństwo oraz dziadkowie. Oczywiście był też czas na słodką naukę. Dodawanie i odejmowanie żelkowych misiów okazało się bardzo prostym zadaniem. Zmęczeni uczniowie z ogromną chęcią zjedli muffinki przygotowane przez Oliwiera i jego mamę oraz wypili pyszny soczek. Ten dzień w szkole pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy z pluszakiem. Na pamiątkę tego święta wszyscy zrobiliśmy zdjęcia z makietą misia  (podarowaną od mamy Kuby).