Znany sportowiec na zajęciach w 0B

Uczniowie klasy 0B mieli okazję gościć na swoich zajęciach  pana Piotra Wiznera – zdobywcę III miejsca w Mistrzostwach Europy Bazylijskiego Jiu – Jitsu w Lizbonie. Pan Piotr w bardzo ciekawy sposób opowiadał dzieciom o różnych sztukach walki. Wytłumaczył co to jest garda i na czym polega brazylijskie jiu-jitsu. Pokazał tradycyjne buty zapaśnicze i rękawice graplerskie. Wielki podziw wzbudziły zdobyte przez pana Piotra medale. Wszyscy przez chwile mogli się poczuć jak mistrz przymierzając jego odznaczenia. Zarówno chłopcy jak i dziewczynki z wielkim zapałem  przystąpili do treningu MMA. Wszystkie ćwiczenia wykonywane były w wielkim skupieniu i z dużą dokładnością. Pan Piotr na koniec podkreślił bardzo mocno jak ważną rolę w sporcie odgrywa walka fair play. Przypomniał również znane polskie przysłowia „Trening czyni mistrza” i „To nie siła, lecz technika czyni z Ciebie zawodnika”.