Klasy piąte na wycieczce w stolicy

Klasy piąte z naszej szkoły dnia 16 kwietnia uczestniczyły w wycieczce do Warszawy. Ciekawy program wycieczki obejmował zwiedzanie gmachu Telewizji Polskiej. Nasi uczniowie zobaczyli jak wygląda studio telewizyjne, montażownia, kulisy programu „Świat się kręci” prowadzonego przez Agatę Młynarską oraz „Jaka to melodia”, gdzie dowiedzieliśmy się wiele o tajemnicach produkcji filmowej. Podczas zwiedzania spotkaliśmy Michała Piroga, który chętnie rozdawał autografy i zgodził się na sesję zdjęciową.

Później obejrzeliśmy zaplecze treningowe i konferencyjne Stadionu Narodowego, a na płycie boiska strzelaliśmy gole. Pozazdrościliśmy polskim piłkarzom!

W końcu rozgościliśmy się w Centrum Nauki Kopernik, którego laboratoria, wystawy i eksponaty były do naszej dyspozycji. Zwieńczeniem wycieczki był seans w planetarium. W wersji 3D przeżyliśmy kosmiczną podróż. To była udana wycieczka!