Jasełka

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas. Czas spokoju, miłości i wybaczenia. Uczniowie klas: VI i IIIa w związku ze zbliżającymi się świętami przygotowali jasełka. Dzieci wcieliły się w role: Józefa, Maryi, aniołów, pasterzy i królów, by przybliżyć kolegom historię narodzenia Jezusa. Jasełka zostały zaprezentowane także rodzicom i zaproszonym gościom: Burmistrzowi Łasku - Gabryjelowi Szkudlarkowi, Naczelnikowi Wydziału Oświaty, Kultury i Promocji - Jadwidze Kurkowskiej i Skarbnikowi Gminy Łask - Annie Głowińskiej. Nad przebiegiem występów czuwały: siostra Anna, Jolanta Kuliberda, Joanna Majcherczyk oraz Ewa Bednarek, a nad częścią muzyczną Anna Kaczmarkiewicz.

Klasa III a - integracyjna wystawiła także jasełka podczas spotkania wigilijnego podopiecznych Ośrodka Pomocy Społecznej w Łasku.