"Znajdziesz mnie w bibliotece" - quiz.

„Znajdziesz mnie w bibliotece”  hasłem Tygodnia Bibliotek 2021.

Co roku Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich organizuje, w dniach 8-15 maja, Tydzień Bibliotek - program promocji czytelnictwa i bibliotek. Ma on na celu podkreślanie roli czytania i bibliotek w poprawie jakości życia, edukacji oraz zwiększanie prestiżu zawodu bibliotekarza i zainteresowania książką szerokich kręgów społeczeństwa.

Z tej okazji biblioteka szkolna zaprasza uczniów klas 6-8 do udziału w zabawie pt. ” Znajdziesz mnie w bibliotece”.

Zasady:

- w dniach od 8 maja (sobota) do 15 maja (sobota) będą dostępne okienka z pytaniami;

okienko nr 1 będzie można otworzyć 8 maja, okienko nr 2  - 9 maja, okienko nr 3 – 10 maja, itd. aż do 15 maja.

- odpowiedzi na poszczególne pytania należy przesłać do 15 maja br.  poprzez e-dziennik do p. Agnieszki Wachowskiej.

Dla najlepszych przewidziano punkty do dziennika.

Powodzenia!