"Przyroda w obiektywie uczniów" - szkolny konkurs fotograficzny

Zapraszamy uczniów klas 4-8  do udziału w szkolnym konkursie fotograficznym  pt. „Przyroda w obiektywie uczniów” organizowanym w ramach ŚWIATOWEGO DNIA ZIEMI.

Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie zdjęcia ukazującego element przyrody ożywionej lub nieożywionej (bez wizerunku osób) np. zwierzę, roślinę, krajobraz czy inną osobliwość natury.

Każdy uczeń może zgłosić do konkursu 1 fotografię w formie elektronicznej przesyłając w wiadomości poprzez outlooka albo e-dziennik do p. Agnieszki Wachowskiej.

W treści wiadomości należy podać imię, nazwisko i klasę oraz miejsce wykonania zdjęcia.

Termin nadsyłania fotografii  - 20 kwietnia 2021 r. (wtorek)

Uwaga!  Niedozwolone jest kopiowanie zdjęć z Internetu. Przyjmowane są wyłącznie prace autorskie.

Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na publikację fotografii.

Zdjęcia zostaną opublikowane na stronie internetowej naszej szkoły i profilu facebook  22 kwietnia 2021 r.

Dla wszystkich uczestników przewidziano punkty do dziennika, a dla najciekawszych zdjęć nagrody.

Zapraszamy do udziału w konkursie.

A. Wachowska, M. Durys, M. Zwolińska