Międzynarodowy Dzień Kropki

Uczniowie naszej szkoły bardzo chętnie włączyli się w obchody Międzynarodowego Dnia Kropki – święta kreatywności, odwagi i zabawy. Zorganizowane tego dnia zajęcia pomagały dzieciom odkrywać talenty, poznawać swoje mocne strony , pobudzać wyobraźnię i wspólnie się pobawić. Po zapoznaniu się  z bohaterką książki "The Dot" Petera Reynoldsa,  uczniowie układali twórcze opowiadania pt. " Dzień Vashti w nowym roku szkolnym". Szukali swoich talentów i wpisywali je w kropkę. W kilku klasach odbyła się klasowa rewia mody. Uczniowie obliczali działania matematyczne z kropką. Organizowali zabawy ruchowe przy piosence "Kropka". Powstały wspaniałe i niepowtarzalne prace plastyczne, których motywem przewodnim była kropka.